نمایش خبر کمينه

ساب پورتال شرکت یادمان سازه موفق به کسب مقام سوم در معیار فناوری شد. ساب پورتال شرکت یادمان سازه موفق به کسب مقام سوم در معیار فناوری شد.
03/07/2013 05:45:10 ق.ظ

مراسم پنجمین جشنواره ساب‌پرتال‌های شهرداری و دومین جشنواره ساب‌پرتال‌های محله‌های شهر تهران در روز شانزدهم اسفند ماه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، در این همایش که با حضور سید محمدهادی ایازی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سید مناف هاشمی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری، علی اصغر قائمی، مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و جعفر حبیبی، ریاست دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد از مسئولین ساب‌پرتال‌های برتر در معیارهای مشخص شده تجلیل شد.

در ابتدای این مراسم، علی اصغر قائمی، مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، ضمن خیر مقدم گویی با اشاره به تجربه پنج ساله قدردانی از دست اندرکاران عرصه IT شهرداری تهران گفت: برای دومین بار است که محله‌های شهر تهران نیز به ما پیوسته و در این حضور مجازی سهیم شده‌اند. همچنین باعث خشنودی است که این اتفاق فرخنده با برگزاری اولین مجموعه جشنواره‌های شکوفا نیز هم‌زمان شده است.
وی در ادامه با ارائه آمار و اطلاعاتی درباره سرعت تحولات ناشی از گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: آمارهای رسمی گوگل، نشان می‌دهد که این موتور جستجو در سال 2008 سه میلیارد جستجو را پاسخ داده است. این آمار در سال 2012 به 70 میلیارد جستجو تنها در یک ماه رسیده است. جالب اینکه 20 درصد از این جستجوها موضوعات و موارد تازه‌ای هستند. امروزه فضای شبکه‌های اجتماعی نیز شاکله زندگی و کسب و کار ما را تحت تأثیر قرار داده است. غفلت ما از فضای مجازی چندان مطلوب نخواهد بود. امید است که با همت شهرداری تهران و مسئولین محله‌های شهر، روز به روز در توسعه فضای مجازی به طوری گام برداریم که جایگاهی شایسته در سطح جهان کسب نماییم.
سپس سید محمدهادی ایازی، معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تهران با اشاره به باور مجموعه شهرداری به واگذاری امور شهر به شهروندان و قابلیت‌ها و توان بالای مردم گفت: کمتر از یک سال است که جشنواره شکوفا آغاز به کار کرده و طی این مدت، نزدیک به نیم میلیون نفر در سطح شهر تهران که اکثراً جوان هستند جذب آن شده‌اند.
وی در ادامه با توضیح این نکته که شرکت‌کنندگان در جشنواره شکوفا در هفت رشته به رقابت با هم پرداختند افزود: اگر دیگر جشنواره‌های مشابه را نیز در نظر بگیریم، می‌توان گفت شهروندان تهرانی مجموعاً در 50 رشته رقابتی شرکت داشته‌اند و این رقابت‌ها در تمامی حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی شکل گرفته‌اند و به نظر می‌رسد یکی از دلایل اقبال و توجه مردم به این امور، این نکته است که متوجه شده‌اند در راستای بهبود وضعیت آن‌ها تلاشی در حال انجام است.
در انتها، جعفر حبیبی، ریاست دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف، به قرائت بیانیه هیئت داوران پرداخت. سپس با حضور معاونین شهردار تهران و تنی چند از مسئولین و متخصصان IT کشور از برگزیدگان اولین مجموعه جشنواره‌های شکوفا، مسئولین ساب‌پرتال‌های برتر شهرداری و محله‌های شهر تهران در معیارهای مختلف تقدیر شد.
قابل ذکر است در این جشنواره‌ها 374 ساب‌پرتال محلات تهران و 160 ساب‌پرتال شهرداری تهران مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند و در بخش جشنواره شکوفا نیز 520 هزار شهروند تهرانی مشارکت کرده‌اند. همچنین هم‌زمان با برگزاری اختتامیه اولین جشنواره شکوفا از سرور بازی‌های رایانه‌ای (آسمان دژ 2) توسط معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران رونمایی شد.

معرفی برگزیدگان پنجمین جشنواره ساب‌پرتال‌های شهرداری تهران و دومین جشنواره ساب‌پرتال‌های محله‌های شهر تهران:مراسم پنجمین جشنواره ساب‌پرتال‌های شهرداری و دومین جشنواره ساب‌پرتال‌های محله‌های شهر تهران در روز شانزدهم اسفند ماه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.


در این مراسم که با حضور سید مناف هاشمی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری، سید محمدهادی ایازی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، علی اصغر قائمی، مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و جعفر حبیبی، ریاست دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد از مسئولین ساب‌پرتال‌های برتر واحدهای تابعه شهرداری و محله‌های شهر تهران در معیارهای مشخص شده تجلیل شد.


رتبه‌های برتر پنجمین جشنواره ساب‌پرتال‌های شهرداری تهران


رتبه‌های جامع:
رتبه اول جامع: امور مجامع شرکت‌ها و سازمان‌ها
رتبه دوم جامع: شرکت شهر سالم
رتبه سوم جامع: منطقه 22


1- در معیار محتوا:
رتبه اول: معاونت مالی و اداری
رتبه دوم: شرکت خدمات اداری شهر
رتبه سوم: سازمان آتش نشانی شهرداری تهران


2- در معیار کاربرپسندی:
رتبه اول: مرکز مدیریت شهری 137
رتبه دوم: منطقه 16
رتبه سوم: اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی


3- در معیار فناوری:
رتبه اول: مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران
رتبه دوم: سازمان بهشت زهرا
رتبه سوم: شرکت یادمان سازه


4- در معیار طراحی:
رتبه اول: منطقه 1
رتبه دوم: منطقه 8
رتبه سوم: منطقه 9


5- در معیار خدمات:
رتبه اول: منطقه 7
رتبه دوم: منطقه 11
رتبه سوم: منطقه 13


6- در معیار تعامل:
رتبه اول: سازمان پارک‌ها
رتبه دوم: منطقه 10
رتبه سوم: مرکز نظارت همگانی شهرداری تهران 1888


رتبه‌های برتر دومین جشنواره ساب‌پرتال‌های محله‌های شهر تهران


رتبه‌های جامع:
رتبه اول جامع: نیاوران
رتبه دوم جامع: مبارک آباد
رتبه سوم جامع: تجریش


1- در معیار محتوا:
رتبه اول: ازگل
رتبه دوم: شمیران نو
رتبه سوم: فدک


2- در معیار کاربرپسندی:
رتبه اول: شهرک نفت
رتبه دوم: حکمت
رتبه سوم: دربند


3- در معیار فناوری:
رتبه اول: محمودیه
رتبه دوم: سرخه حصار
رتبه سوم: دارآباد


4- در معیار طراحی:
رتبه اول: تهران پارس غربی
رتبه دوم: نارمک
رتبه سوم: دزاشیب


5- در معیار تعامل:
رتبه اول: قاسم آباد و ده نارمک
رتبه دوم: کاشانک
رتبه سوم: سنایی


گزارش تصویری مراسم شماره 01 گزارش تصویری مراسم شماره 02 گزارش تصویری مراسم شماره 03 گزارش تصویری مراسم شماره 04 گزارش تصویری مراسم شماره 05 گزارش تصویری مراسم شماره 06 گزارش تصویری مراسم شماره 07 گزارش تصویری مراسم شماره 08 گزارش تصویری مراسم شماره 09 گزارش تصویری مراسم شماره 10 گزارش تصویری مراسم شماره 11 گزارش تصویری مراسم شماره 12 گزارش تصویری مراسم شماره 13 گزارش تصویری مراسم شماره 14  لوح تقدیر شرکت یادمان سازه


  
Privacy Statement  |  درباره ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این ساب پورتال متعلق به شرکت یادمان سازه می باشد